• Wrocław
  • (+48) 783 675 000
  • Kalisz
  • (+48) 783 968 000

Wrocław



    Serwis ForceGSM
    C.H. Borek
  • 783 675 000 - serwis
  • serwis.borek@forcegsm.pl
Sklep ForceGSM
C.H. Borek
  • 782 329 000
  • sklep.borek@forcegsm.pl
Serwis Teletorium
C.H. Family Point
  • 782 274 000
  • serwis.family@forcegsm.pl

Sklep Teletorium
Galeria Dominikańska
  • 723 243 000
  • tf186@teletorium.pl

Sklep Teletorium
Pasaż Grunwaldzki (poz. -1)
  • 782 622 031
  • tf031@teletorium.pl

Sklep Teletorium
Pasaż Grunwaldzki (poz. +1)
  • 723 440 800
  • tf264@teletorium.pl

Sklep Teletorium
C.H. Borek
  • 782 622 030
  • tf030@teletorium.pl

Sklep Teletorium
C.H. Korona
  • 664 971 019
  • tf019@teletorium.pl

Centrala
  • Forcegsm, ul. Miodowa 6/2, 58-150 Strzegom
    centrala@forcegsm.pl

Kalisz



Serwis ForceGSM
Galeria Tęcza
  • 783 968 000
  • serwis.kalisz@forcegsm.pl

Sklep ForceGSM
Galeria Tęcza
  • 725 232 000
  • forcegsm.kalisz@forcegsm.pl

Sklep Teletorium
Galeria Tęcza
  • 724 081 000
  • tf414@teletorium.pl

  • ForceGSM Serwis Telefonów komórkowych Wrocław / Kalisz
  • Serwis Borek: 783 675 000
  • email: serwis.borek@forcegsm.pl
  • Serwis Family: 782 274 000
  • email: serwis.family@forcegsm.pl
  • Serwis Kalisz: 783 968 000
  • email: serwis.kalisz@forcegsm.pl
serwis telefonów Kalisz
Serwis GSM
Usługi najlepszych fachowców w branży
Sieć sklepów
9 sklepów stacjonarnych, 3 serwisy
ForceGSM © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.